Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
orszak6 stycznia zapraszamy mieszkańców Łomży do udziału w Orszaku Trzech Króli, który wyruszy z trzech parafii również z naszej. O godz. 12.00, zostanie odprawiona Msza św. w naszym kościele. Potem nastąpi przejście na Skatepark przy ul. Ks. Anny. Tam na scenie odbędzie się symboliczny pokłon Trzech Króli. Prosimy, aby tego dnia po mszy św. o godz. 12.00 nie pozostawić zaparkowanych aut na parkingu przed kościołem. Na czas przejścia Orszaku przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Król wędrujący z Orszakiem z naszej parafii ubrany będzie w szaty koloru czerwonego, także każdy uczestnik Orszaku otrzyma koronę koloru czerwonego. Dlatego też postarajmy się, aby nasze stroje także były odpowiednio dopasowane kolorystycznie do czerwieni. Zachęcamy, zwłaszcza najmłodszych do założenia odpowiedniego stroju – Króla, pastuszka, aniołka. Na zakończenie wędrówki nagrodzimy najciekawsze stroje.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126