Duszpasterze

oraz pozostali pracownicy naszej parafii

Kapłani rezydenci

Księża zamieszkali w parafii p.w. Krzyża Świętego i z reguły wspierający jej proboszcza w duszpasterstwie.
ksiadz-radoslaw-kubel

Ksiądz dr Radosław Kubeł, Urodzony 10.11.1977 Czerwin. Święcenia przyjął 25.05.2002 w Łomży z rąk bp. S. Stefanka. Wikariusz: 24.08.2002-1.10.2005 Łomża p. Krzyża Świętego. 1.10.2005 studia z liturgiki na UKSW w Warszawie. 8.10.2007-4.11.2015 członek diecezjalnej komisji ds. liturgii, muzykii śpiewu kościelnego. 14.04.2008 doktor teologii. 25.08.2008-28.06.2014 wikariusz w p. Krzyża Świętego w Łomży. Od 18.10.2008 koordynator Grupy Ratowniczej SPR "Nadzieja" w Łomży. Od 23.10.2008 diecezjalny duszpasterz ratownictwa medycznego. 16.12.2008-16.12.2011 egzorcysta. 7.01.2009 członek komitetu organizacyjnego Roku św. Brunona. Od 2.02.2011 asystent kościelny Szkolnego koła Caritas przy publicznym gimnazjum nr 2w Łomży.Od 1.10.2011 duszpasterz akademicki w Wyższej Szkole Zawodowej Ochrony Zdrowia Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Łomży.

ksiadz-dariusz-niewinski

Ksiądz mgr lic. Dariusz Niewiński, urodzony 16.05.1980 Zambrów. Święcenia przyjął 26.05.2007 w Łomży z rąk bp. S. Stefanka. Wikariusz: 25.08.2007-25.08.2012 Łapy p. Świętego Krzyża. 21.09.2007-25.08.2012 dekanacki koordynator szkoły animatora w dekanacie Łapy. 14.04.2008 odpowiedzialny za organizację i funkcjonowanie szkoły lektora w dekanacie Łapy i Kobylin. 3.02.2011 członek diecezjalnej rady duszpasterskiej (2007-2012). Od 31.01.2012 członek diecezjalnej rady duszpasterskiej. Od 31.03.2012 diecezjalny Moderator Ruchu Światło - Życie. Od 25.08.2012 pomoc duszpasterska Łomża p. Świętego Krzyża. Od 1.10.2012 niestacjonarne studia doktoranckie w KUL. Od 15.02.2013 członek diecezjalnego Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji. 28.06.2010 licencjat z teologii pastoralnej. Od 1.02.2015 diecezjalny duszpasterz młodzieży. 

ksiadz-waldemar-swiatkowski

Ksiądz dr Waldemar Świątkowski, uroddzony 11.07.1969 Wysokie Mazowieckie. Święcenia przyjął 25.05.1996 w Łomży z rąk bp. T. Zawistowskiego. 1.08.1996-10.07.1997 praca duszpasterska w Archidiecezji Munchen-Freising /Niemcy/. 10.07.1997-24.05.2004 studia doktoranckie na Uniwersytecie w Monachium. 25.05.2004 dr teologii moralnej. 1.10.2004-25.08.2006 adiunkt wydziału nauk humanistycznych w Akademii Polonijnej w Częstochowie. 1.10.2004-25.08.2006 dyrektor Europejskiego Centrum Etyki w Akademii Polonijnej w Częstochowie. W okresie 25-08.2006-7.11.2008 wikariusz p. Bożego Ciała w Łomży.

icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126