Wspólnoty parafialne

działające przy naszej parafii
To wyjątkowa grupa dla wszystkich chłopców, którzy poprzez służbę przy Ołtarzu pomagają księdzu w czasie Mszy Świętej. Oprócz poznawania wszystkich tajników związanych z pięknym przeżyciem liturgii oraz różnych nabożeństw staramy się również tworzyć zgraną drużynę poza Kościołem. W naszej formacji i integracji pomagają liczne atrakcje jak: wspólne wyjazdy, kuligi, rajdy rowerowe, zajęcia sportowe oraz kulturowe, praca na rzecz parafii oraz wolontariat związany z pomocą najbardziej potrzebującym. W naszej drużynie jest miejsce i dla Ciebie!
Spotkania ministrantów odbywają się w każdą sobotę o godz. 10:00 w Centrum Katolickim.
Opiekunem grupy jest ks. Grzegorz Pędzich
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.