Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
W niedzielę, po każdej Mszy św. cała nasza parafialna Wspólnota kwestując wspierała małego Filipka Nowackiego, dla którego walczymy o terapię umożliwiającą powrót do zdrowia. Filip potrzebuje najdroższego leku świata - Zolgensma, który kosztuje zawrotną kwotę - 9 mln zł.

Po Mszach św. o 16.00 i 17.30 ożyła także nasza Śpiewająca Choinka, na której schola "Promyk Nadziei" i parafialny chór "Spes Unica" koncertowali na rzecz naszego małego parafianina. Wydarzenie to nie umknęło reporterom TVP, a relacja ukazała się w Teleexpresie i Obiektywie TVP Białystok.

Sprawozdanie z kwesty zamieścimy już wkrótce, po otrzymaniu danych od rodziców Filipka.

Telewizyjną relację możemy obejrzeć tutaj: https://bialystok.tvp.pl/57769005/choinka-z-przeslaniem

icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.