Wspólnoty parafialne

działające przy naszej parafii
Jest to najstarsza wspólnota działająca przy naszej parafii. Naszym głównym charyzmatem jest modlitwa w mocy Ducha Świętego, którego każdy z nas już otrzymał, ale który często znajduje się w naszym sercu w stanie hibernacji. Poprzez poznawanie Ducha Świętego pragniemy nieustannie rodzić się do nowego życia, aby uwielbiać Boga w duchu i w prawdzie. Odkrywając różne charyzmaty, którymi zostaliśmy obdarowani, staramy się rozeznawać, prorokować oraz modlić się wstawienniczo za innych. Dodatkowo modlimy się w sposób szczególny o powołania kapłańskie oraz o uświęcenie księży. Nie zapominamy również o modlitwie za tych, których Chrystus Dobry Pasterz nieustannue poszukuje. Jeśli pragniesz jeszcze bardziej wypłynąć na głębię i odkryć smak wiary oraz rozpalić w sobie ducha modlitwy dołącz do nas.
Spotkanie odbywają się w każdy czwartek w Centrum Katolickim po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00
Opiekunem grupy jest ks. Grzegorz Pędzich
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.