Wspólnoty parafialne

działające przy naszej parafii
Zawiązana w grudniu 2017r jako efekt i owoc 13-to miesięcznego Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii. Działa w ramach Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Przyjaciele Oblubieńca są wspólnotą formacyjno – ewangelizacyjną, która wpisuje się w nurt „nowych wspólnot” w Kościele katolickim. Jako podstawowy cel swego istnienia Wspólnota stawia sobie prowadzenie swoich członków do dojrzałości chrześcijańskiej oraz głoszenie Ewangelii, zgodnie ze swoim powołaniem stanowym – tak, aby każdy człowiek mógł poznać Jezusa Chrystusa, pokochać Go i uznać w Nim jedynego Pana. Uczymy się tego uczestnicząc w kursach, rekolekcjach, systematycznie rozważając podręczniki formacyjne (np. „Szkoła modlitwy”, „Szkoła człowieczeństwa”, „Szkoła relacji”, „Szkoła życia we wspólnocie”, „Szkoła modlitwy osobistej”).
Spotkania odbywają się w poniedziałki, po Mszy Św. o godz. 18.
Opiekunem duchowym grupy jest ks. Grzegorz Pędzich.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.