Ogłoszenia, intencje

ważne informacje z naszej parafii
TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                                         18 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.    Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do Niebieskiej Ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma; w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.2.    Od pewnego czasu przy wyjściu z kościoła są wyłożone fragmenty z Pisma Świętego. Można je zabrać wychodząc z kościoła, aby je rozważać i uczynić z nich inspirację do osobistej modlitwy.3.    W poniedziałek, 19 kwietnia na Mszę św. o godz. 18.00, zapraszamy na kolejne spotkanie „Józefowe”4.    W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika; głównego patrona Polski.5.    W piątek imieniny obchodzi ks. kanonik Jerzy Średnicki. Z tej okazji Solenizantowi składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych w życiu osobistym i pomyślności na drodze sprawowania kapłańskiej posługi w naszej wspólnocie.6.    W następną niedzielę, 25 kwietnia o godz. 13.30, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w trzecim terminie, tj. 23 maja.7.    Bóg zapłać wszystkim osobom, które modlitwą i ofiarą wspierają potrzeby naszej parafii.8.    Dziś przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka na rehabilitacje naszej parafianki Agnieszki Brzostowskiej. Za okazane serce składamy serdeczne Bóg zapłać.

icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.