Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Ostatnia niedziela lipca w tym roku przypadała w 26.dzień tego miesiąca, a właśnie tego dnia obchodzimy wspomnienie św. Joachima i Anny - rodziców Najświętszej Maryi Panny, a tym samym Dziadków Pana Jezusa. To wspomnienie powinno skłaniać nas do tego, abyśmy pamiętali w swoichcodziennych modlitwach własnych Babciach i Dziadkach. Warto pamiętać, że zaszczepiony w nas dar wiary i wszelkie dobro, które dziej się w naszym życiu, często jest staraniem naszych kochanych Seniorów. Pamiętajmy także w modlitwach o tych Dziadkach, którzy już przekroczyli granicę śmierci, tych zaś, z którymi możemy się jeszcze spotykać, obdarzajmy szacunkiem i miłością, darząc ich uściskiem i słodkim wnuczkowym całusem.

W niedzielę przed naszą świątynią rozdawane były specjalne pierniki „Jędrusie”, które przygotował i wypiekł nasz parafianin – Robert Kłosek wraz z wolontariuszkami. To była doskonała okazja, aby wnuczęta poczęstowały słodkimi ciasteczkami swoich Dziadków.

x. J.O.
  • DSC_0907
  • DSC_0956
  • DSC_0959
  • DSC_0964
  • DSC_0965
  • DSC_0969
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.