Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Od soboty, 30 maja, władze państwowe zniosły limity ilości wiernych przebywających na Mszach św. i nabożeństwach w świątyniach. Dlatego też od pierwszej niedzieli czerwca zmieniamy porządek (tj. zmniejszamy ilość) Mszy św. niedzielnych w naszym kościele. Będą one odprawiane w godz.:

 7.30; 8.15; 9.00; 9.45; 10.30; 11.15; 12.00; 16.00; 17.30; 19.00.

Cieszymy się, że coraz więcej osób uczestniczy w liturgii, a grupy wracają do spotkań formacyjnych.

Dzięki Panom Aleksandrowi Plaga, Stanisławowi i Adamowi Żebrowskim, którzy od początku Wielkiego Postu, (tj. od momentu zapanowania epidemii, a wraz z tym wprowadzenia zakazu zgromadzeń), mogliśmy w każdą niedzielę, o godzinie 7.30, na naszej stronie internetowej łączyć się w modlitwie za pomocą transmitowanej Mszy św. z naszego kościoła. Od najbliższej niedzieli, (tj. 7 czerwca), transmitowana będzie Msza św. o godz. 19.00. Zapraszamy osoby chore i te, które nie mogą przybyć do świątyni, aby w ten sposób łączyły się w modlitwie z naszą wspólnotą parafialną.  

Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność Panom, realizującym transmisję, za ich poświęcony czas oraz  ofiarną pracę, którą wykonywali dla dobra naszej wspólnoty.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.