Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Od wielu już lat nasza parafia stara się wspierać rodziny i osoby najbardziej potrzebujące. Co roku, w okresie przedświątecznym przygotowywaliśmy paczki żywnościowe z produktów, które ofiarowywali nasi parafianie, przynosząc je do kościoła. Tym razem, ze względu na wprowadzone ograniczenia w poruszaniu się oraz gromadzeniu ludzi, zbiórka żywności nie była możliwa. A jednak, mimo trudności, udało nam się przygotować ponad 20 paczek dla najbardziej potrzebujących. Nieocenione wsparcie w tym przedsięwzięciu otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Łomża i Nadleśniczego, Pana Dariusza Godlewskiego, a także od współpracującego od wielu już lat z naszą parafią, sklepu Kaufland. Jak zwykle, ogromnej pomocy udzieliła Grupa Ratownicza "Nadzieja", z którą wspólnie od lat  organizujemy to oraz inne przedsięwzięcia. W miniony czwartek wspólnie przedstawiciele parafii i członkowie Grupy Ratowniczej „Nadzieja” dostarczyli paczki do domów osób potrzebującym. Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę piękną inicjatywę z serca dziękujemy. Bóg zapłać!
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.