Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Sytuacja, z jaką wszyscy mierzymy się w ostatnim czasie sprawiła, że nasze parafialne rekolekcje wielkopostne musiały zostać odwołane, podobnie jak wiele innych wydarzeń. Podejmijmy jednak nasze duchowe ćwiczenia wraz z ks. Łukaszem Andrzejczykiem, który przez cztery najbliższe dni głosić będzie internetowe rekolekcje "O nadziei, w czasie ludzkiej beznadziei...". Zapraszamy!


icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.