Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
W najbliższym czasie nasza parafialna gazetka "Nadzieja" ukazywać się będzie jedynie w wersji elektronicznej i dostępna będzie na stronie parafialnej i parafialnym FB. W tym trudnym czasie prosimy o udostępnianie jej rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Niech "Nadzieja" będzie z nami także wtedy, gdy tak trudno o nadzieję!

Gazetkę można przeczytać pod tym linkiem  lub pobrać tutaj.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.